Obsługiwane przez usługę Blogger.

Waniliowy Weekend IV - Zaproszenie

By 10:35

Kochani! Już po raz czwarty mam przyjemność zaprosić was do udziału w Waniliowym Weekendzie :) 
W tym roku akcja potrawa w dniach 15-17 marca. W czasie trwania akcji przygotujcie i opublikujcie na Waszych blogach przepisy z udziałem tej wspaniałej przyprawy. Mogą to być ciasta, ciasteczka, napoje i desery, a także dania całkiem wytrawne – wszystkie chwyty dozwolone! 
 Oczywiście najlepiej, by była to naturalna wanilia, ale nie zawsze i nie dla każdego jest ona dostępna – dlatego przepisy z udziałem aromatu i cukru wanilinowego również są mile widziane :) 

Mam przy tym nadzieję, że nie odstrasza Was krótki czas trwania akcji. W dobie akcji trwających tygodniami chciałabym, aby był to swoisty powrót do korzeni – czyli do mobilizacji i wspólnego przygotowania choć jednej potrawy związanej z tematyką zabawy właśnie w okresie jej trwania. 

Wiele smakowitych inspiracji znajdziecie w podsumowaniach z ubiegłych lat: 2011, 2012.Zasady akcji: 
- do akcji można dodawać przepisy przygotowane w trakcie jej trwania (nie dodajemy wpisów archiwalnych) 
- każdy dodany wpis musi zawierać zdjęcie potrawy 
- akcja będzie się odbywać równolegle na Mikserze i Durszlaku 
- jeżeli ktoś nie korzysta z wyżej wymienionych agregatorów, może zamieścić link ze swoim przepisem pod tą notką w komentarzu 
- każdy zgłaszany wpis musi być opatrzony aktywnym banerem akcji (pobranym z mojego bloga, Durszlaka lub Miksera) bądź linkiem do zaproszenia znajdującego się na blogu (notka już wkrótce) 
Kod banerka do pobrania:


<a href="http://mirabelkowy.blogspot.com/2013/03/waniliowy-weekend-iv-zaproszenie.html"><img src="http://i291.photobucket.com/albums/ll297/winterflower87/waniliowyweekend2013_zps4509fee1.jpg " /></a>

Może zainteresuje Cię również

0 komentarze