Obsługiwane przez usługę Blogger.

Waniliowy Weekend VI - zaproszenie

By 00:00

Z małym opóźnieniem, ale nie mogło jej zabraknąć także i tego przedwiośnia: pora ogłosić szóstą już edycję Waniliowego Weekendu :) 

W tym roku akcja odbędzie się w dniach 20-23 marca, czyli od piątku do poniedziałku (do poniedziałku, ponieważ sporo osób w poniedziałek wrzuca na bloga przepisy na sobotnio-niedzielne potrawy). 

 

Zasady jak zwykle są niezmienne: 
1. W akcji wziąć udział mogą wszystkie przepisy w których wyczuwalny jest aromat wanilii – zarówno słodkie, jak i wytrawne. Mile widziana kreatywność :) 
2. Naturalna wanilia jest coraz łatwiej dostępna i gorąco zachęcam do używania jej w kuchni. Jednak do akcji przyjmę również przepisy z wykorzystaniem popularnego cukru wanilinowego. Ucieszy mnie absolutnie każdy przepis przygotowany z myślą o wspólnej zabawie :) 
3. Każdy zgłaszany wpis powinien być opatrzony banerem lub linkiem do zaproszenia na moim blogu. 
4. Oczywiście każdy dodany wpis musi zawierać zdjęcie potrawy i przepis na nią 
5. Akcja będzie się odbywać równolegle na Durszlaku i Mikserze 
6. Jeżeli ktoś nie korzysta z wyżej wymienionych agregatorów, może zamieścić link ze swoim przepisem pod tą notką w komentarzu. 

Akcja tradycyjnie nie trwa długo, jednak mam nadzieję, że nie zniechęci to Was, a wręcz przeciwnie – zmobilizuje do stworzenia czegoś pysznego w swojej kuchni. 


Kod banerka do pobrania:


Może zainteresuje Cię również

2 komentarze

  1. Krem angielski - Domi w kuchni

    http://domiwkuchni.pl/recipe/krem-angielski :)

    OdpowiedzUsuń