Obsługiwane przez usługę Blogger.

W wiśniowym sadzie 2017 - zaproszenie do akcji

By 22:40

Kochani! Serdecznie zapraszam do udziału w kolejnej już edycji akcji „W wiśniowym sadzie” - kulinarnej zabawy trwającej na moim blogu co roku cyklicznie od 2010 roku :) Motywem przewodnim są oczywiście wiśnie w każdej postaci – na słodko i na słono, w zupie, konfiturze, sałatce, deserze... Krótko mówiąc, wszystkie chwyty dozwolone! :)

W tym roku zabawa odbędzie się w dniach 10-23 lipca. Akcja odbywa się równolegle na Durszlaku i Mikserze (linki wkrótce). Jeżeli ktoś nie posiada bloga podpiętego do któregoś z tych agregatorów, nic nie szkodzi – swoje propozycje w postaci linku proszę zostawić w komentarzach do tej akcji :) Po zakończeniu akcji jak zwykle zrobię podsumowanie, zbierając wszystkie przepisy razem. 

W akcji mogą wziąć udział przepisy zamieszczone tylko w czasie trwania akcji oraz posiadające w notce pod przepisem aktywny baner lub link do zaproszenia do akcji na moim blogu (czyli do tego wpisu).

A oto podsumowania poprzednich wiśniowych akcji, może staną się one dla Was fajną inspiracją - wybaczcie jednak brak zdjęć w starszych przepisach. Niedawno z mojego bloga zniknęły wszystkie zdjęcia i nie udało mi się jeszcze załadować całości.

podsumowanie 2016 
podsumowanie 2015 
podsumowanie 2014 
podsumowanie 2013 
podsumowanie 2012
podsumowanie 2011 
podsumowanie 2010 


Kod banera do pobrania:

Może zainteresuje Cię również

1 komentarze

  1. Dziękuję za zorganizowanie akcji i obiecuję, że za rok zrobię więcej :)
    http://mieszkaniewmigawkach.blogspot.com/2017/07/zupa-wisniowa-wedug-signe-johansen.html
    Ania

    OdpowiedzUsuń