Obsługiwane przez usługę Blogger.

Waniliowy Weekend VII - zaproszenie

By 00:00

Z pewnym opóźnieniem – ale mimo wszystko – bardzo serdecznie zapraszam Was, blogerki i blogerzy, do udziału w tegorocznej akcji „Waniliowy Weekend”. Pomimo przedłużającego się remontu i przeprowadzki, nie mogłam oprzeć się zorganizowania (siódmej już!) edycji tej krótkiej, acz niezwykle smakowitej zabawy. Nie potrafię ukryć, że do wanilii mam ogromną słabość... ;) 

W tym roku akcja odbędzie się w dniach 18-21 marca. W tym czasie przygotujcie i opublikujcie na Waszych blogach przepisy z udziałem tej wspaniałej przyprawy. Mogą to być ciasta, ciasteczka, napoje i desery, a także dania całkiem wytrawne – wszystkie chwyty dozwolone!  

Cieszy mnie, że naturalna wanilia jest coraz łatwiej dostępna i gorąco zachęcam do używania jej w kuchni. Jednak do akcji przyjmę również przepisy z wykorzystaniem popularnego cukru wanilinowego. Ucieszy mnie absolutnie każdy przepis przygotowany z myślą o wspólnej zabawie :) 

Akcja tradycyjnie nie trwa długo, jednak mam nadzieję, że nie zniechęci to Was, a wręcz przeciwnie – zmobilizuje do stworzenia czegoś pysznego w swojej kuchni.  

Zasady akcji: 
- do akcji można dodawać przepisy przygotowane w trakcie jej trwania (nie dodajemy wpisów archiwalnych)
- każdy dodany wpis musi zawierać zdjęcie potrawy  i przepis na nią 
- akcja będzie się odbywać równolegle na Durszlaku i Mikserze 
- jeżeli ktoś nie korzysta z wyżej wymienionych agregatorów, może zamieścić link ze swoim przepisem pod tą notką w komentarz
- każdy zgłaszany wpis musi być opatrzony aktywnym banerem akcji (pobranym z mojego bloga, Durszlaka lub Miksera) bądź linkiem do zaproszenia znajdującego się na blogu. 

Kod banera do pobrania:

 

Może zainteresuje Cię również

3 komentarze